Silezjan biuro ochrony osób i mienia

Nasz brand tworzą marki

SILZEJAN SYSTEM SECURITY

Biuro Ochrony Mienia
Sp. z o.o.
NIP 8982147274
KRS 0000315054
REGON 020823536
Kapitał zakładowy
50 000.00 zł

SILZEJAN SECURITY

Biuro Ochrony Mienia
Sp. z o.o.
NIP 8992521432
KRS 0000215314
REGON 0000215314
Kapitał zakładowy
52 500.00 zł

SILZEJAN EKO

Sp. z o.o.
NIP 8992766300
KRS 0000555104
REGON 361357484
Kapitał zakładowy
5 000.00 zł

KLUB STRZELECTWA SPORTOWEGO

ul. Centralna 24
52-114 Wrocław
NIP 8992860890
REGON 383059545​

Adres Biura
Centralna 24,
52-114 Wrocław
Phone: (71) 722 39 61
Fax: (71) 722 39 60
Email: sekretariat@silezjan.pl

Zarząd Spółek Silezjan

Prezes zarządu/marketing

Grzegorz
Sawczak

Telefon: (71) 722 39 61
Email: g.sawczak@silezjan.pl

Prezes zarządu/szkolenia

Stefan
Sawczak

Telefon: (71) 722 39 61
Email: s.sawczak@silezjan.pl

Sekretariat

Urszula
Nowak

Telefon: (71) 722 39 61

Kom: 723 679 717

Email: sekretariat@silezjan.pl

Dyrektor generalny

Mariusz
Durasik

Telefon: (71) 722 39 64
Kom: 723 679 714
Email: m.durasik@silezjan.pl

Dyrektor ds. rozwoju

Arkadiusz
Jakubowski

Telefon: (71) 722 39 61
Kom: 723 679 709
Email: a.jakubowski@silezjan.pl

Dyrektor ds. handlowych

Roman
Marcinkowski

Telefon: (71) 722 39 63
Kom: 723 679 757
Email: r.marcinkowski@silezjan.pl

Zespół specjalistów

Specjalista ds. handlowych

Wojciech
Dybczyński

Telefon: (71) 722 39 60
Kom: 723 679 745
Email: w.dybczynski@silezjan.pl

Specjalista ds. handlowych

Oksana
Gongalo

Telefon: (71) 722 39 61
fax. (71) 722 39 60
Email: o.gongalo@silezjan.pl

Specjalista ds. imprez masowych

Maciej
Cybruch

Telefon: (71) 722 39 61
Kom: 723 679 765
fax. (71) 722 39 60
Email: m.cybruch@silezjan.pl

Specjalista ds. PFRON

Daria
Sawczak

Telefon: (71) 722 39 62
Kom: 723 679 788
Email: d.sawczak@silezjan.pl

Zespół inspektorów

Inspektor ds. ochrony

Paweł
Janas

Telefon: (71) 722 39 61
Kom: 723 679 767
Email: p.janas@silezjan.pl

Inspektor ds. ochrony

Dawid
Kunicki

Telefon: (71) 722 39 61
Kom: 723 679 787
Email: d.kunicki@silezjan.pl

Inspektor ds. ochrony
oddział Szczecin

Paweł
Owczarek

Telefon: (71) 722 39 61
Kom: 723 679 743
Email: p.owczarek@silezjan.pl

Inspektor ds. ochrony

Zbigniew
Szczepańczyk

Telefon: (71) 722 39 61
Kom: 723 679 786
Email: z.szczepanczyk@silezjan.pl

Administracja

Kadry i Płace

Anna
Maćkowiak

Telefon: (71) 722 39 62
Kom: 723 679 788
Email: kadry@silezjan.pl

Dział techniczny

technik

Tomasz
Kozłowski​

Telefon: (71) 722 39 62
Kom: 570 164 164
Email: t.kozlowski@silezjan.pl