“Siano! Dawaj siano!” – krzyczał uzbrojony napastnik w sklepie w Pinczynie. “Ja Ci dam siano!” – odparła pani Zofia i chwyciła za mopa. Całą akcję nagrały kamery monitoringu.

Groził ekspedientce bronią. Pogoniła go mopem

"Siano! Dawaj siano!" – krzyczał uzbrojony napastnik w sklepie w Pinczynie. "Ja Ci dam siano!" – odparła pania Zofia i chwyciła za mopa. Całą akcję nagrały kamery monitoringu.

Publiée par polsatnews.pl sur Jeudi 20 février 2020

JAK ZABEZPIECZYĆ SKLEP PRZED KRADZIEŻĄ?

Zastanawiasz się, jak uchronić Twój sklep przed działaniami nieuczciwych osób?

Jak zminimalizować straty wywołane częstymi kradzieżami i zabezpieczyć sklep przed stratami w przyszłości?

Monitoring pozwala skutecznie kontrolować sytuację w sklepie. Oko kamery czujnie śledzi wszystkie wydarzenia mające miejsce w lokalu.Jeżeli oczekujesz najlepszej ochrony, z pewnością zainteresuje Cię zaawansowany technologiczne system CCTV, który pozwala na połączenie komputera, telewizji nadzorującej i kas fiskalnych w jeden sprawnie działający organizm. Dzięki temu pracownik ochrony może śledzić na monitorze obraz z kamery oraz wszystkie dane związane z transakcją na kasie fiskalnej. To innowacyjne rozwiązanie doskonale sprawdza się nie tylko w sklepach, ale także na ulicach miast, parkingach, lotniskach i dworcach. Z każdym rokiem rośnie także liczba osób prywatnych, decydujących się na zainstalowanie CCTV na terenie własnej posesji. To bez wątpienia propozycja dla osób pragnących najskuteczniejszej ochrony, która znajduje się ofercie cieszącej się renomą firmy Silezjan.


0 Komentarzy

Dodaj komentarz