Publiée par Młodzieżowe Centrum Pomocy sur Vendredi 21 février 2020

Kochani, oficjalnie możemy powiedzieć, że WYJĄTKOWY Koncert Charytatywny dla Tosi Wiśniewskiej ♥ zakończył się sukcesem.

To była najprawdopodobniej największa impreza charytatywna zorganizowana do tej pory w Jelczu-Laskowicach. W niedzielę, w Centrum Sportu i Rekreacji odbył się koncert TOSIexpres. W nocy organizatorzy podsumowali całodniową zbiórkę.

Po podliczeniu pieniędzy z wszystkich puszek, odbytych licytacji oraz wejściówek zebrano 81 796, 32 złotych! To jednak nie koniec mówi Błażej Telążka. -Mamy jeszcze sporo voucherów, których nie udało się poddać licytacjom. Łączna wartość to ponad 30 tysięcy złotych. W najbliższych dniach chcemy je spieniężyć. Może się więc okazać, że kwota urośnie do 100 000 złotych!

Na scenie mieliśmy okazję zadbać o bezpieczeństwo następujących artystów:
– Ewelina Lisowska
– Jacek MEZO Mejer
– Bartek Deryło
– Marcus Arent
– Chór viva la musica (zespół działający przy MGCK)
– Świtezianie ( Zespół działający przy MGCK)
– Justyna Głuszek i Barbara Pacanek
– Pan Ząbek
– Magda Kubicka STAND UP +16
– Paulina Potocka STAND UP +16

Były m.in.: pokaz strażacki, kurs pierwszej pomocy, Strefa Wellness (paznokcie hybrydowe, rzęsy), Pokazy makijażowe, sesje zdjęciowe, animacje i warsztaty dla dzieci, kiermasz ciast, zaplecze gastronomiczne przygotowane przez SOŁECTWA GMINNE, pokaz akrobatyczny ŚWIETLIKI BAGIENNE, warsztaty szczudlarstwa, pokaz fire show, fakire show i wiele, wiele innych…

silezjan firma odpowiedzialna społecznie

0 Komentarzy

Dodaj komentarz