Monitoring jest idealnym rozszerzeniem pola postrzegania stacjonującej na obiekcie ochrony. Pozwala być na bieżąco z faktycznym stanem bezpieczeństwa chronionego terenu i w razie potrzeby natychmiastowo podjąć środki zaradcze. Odpowiednio umiejscowione kamery potrafią pokryć swoim polem widzenia 100% istotnego obszaru, zapewniając maksymalną ochronę.

Nagrane materiały są w każdej chwili dostępne do podglądu, umożliwiając obiektywną analizę zaszłego zdarzenia. Na życzenie Klienta zdjęcia lub sekwencja filmowa mogą zostać zgrane na pamięć przenośną USB i odtworzone na komputerze z systemem z rodziny Windows.

Na naszych obiektach montujemy kamery optymalnie dobrane do oczekiwanych od nich rezultatów, a docelowa jakość nagranego materiału ustalana jest z Odbiorcą. Ważne aby na widocznym obrazie ilość szczegółów pozwalała na dobre rozróżnienie interesujących detali. Zwykle wystarczy aby obraz oddawał tylko charakter lub kształt obiektów na chronionym obszarze. Niekiedy jednak to nie wystarcza i potrzeba rozdzielczości umożliwiającej rozróżnienie rysów twarzy, na przykład w sklepie narażonym na częste kradzieże czy pasażu handlowym.

Jeśli macie Państwo wątpliwości, czy Wasz obiekt potrzebuje monitoringu, skontaktujcie się z nami, podpowiemy jakie zabezpieczenia są niezbędne, a z których można zrezygnować.